بيداري اسلامي
دیروزدر خبرها آمد:صهیونیستها درختهای زیتون فلسینی ها را آتش زدنداین در حالی است که کشاورزان فلسطینی آماده برداشت محصول زیتون خود بودند.

صهیونیستها جهت تقابل با فلسینی ها از هرراهی وارد می شوندوتا جایی پیش خواهند رفت که فلسیطنی ها حتی یک باغچه هم نداشت باشند.امان از این قوم الظالمین که پروتکلها را تاکجا اجرا می کنند!!!!!!!!

+ نوشته شده در  شنبه 1389/07/17ساعت 9:16  توسط سرباز حزب الله  | 

آیا شما هم این مجسمه را دیدید؟
این مجسمه که تصویر آن را ملاحظه می کنید، در ساعات اولیه نمایشگاه "مادرید" به قیمت 50 هزار یورو فروخته شد. این تصویر یکی از مجسمه های هنری است، که اخیراً در یکی از موزه های هنری معاصر جهان در مادرید، پایتخت اسپانیا به نمایش گذاشته شده است. در این مجسمه یک مسلمان در حال سجده بر روی زمین قرار دارد و یک کشیش مسیحی بر پشت او نشسته و در حال دعا می باشد و یک خاخام یهودی بر روی دوش کشیش مسیحی ایستاده و مشغول خواندن تورات است. در کنار این مجسمه نیز یک شمعدان یهودی هفت شاخه که از دهانه یک قطعه سلاح بیرون آمده، قابل مشاهده است. سازنده ی این مجسمه یوجینیو مورینو بوده و نام مجسمه را پله های رو به آسمان نهاده است. این اثر در بیست و نهمین دوره برپایی نمایشگاه هنر ی "ارکو" به نمایش در آمده است.  مورینو در تفسیر مجسمه می گوید: منظورش از ساختن این مجسمه نشان دادن هم زیستی بین ادیان سه گانه و تلاش مشترک آنها برای رساندن انسان به خداست! سفارت رژیم منفور صهیونیستی به این مجسمه تنها به خاطر مجسمه کناری آن که بیرون آمدن شمعدان یهودی از یک اسلحه است، شکایت نموده و آن را اهانت به یهودیان و اسرائيل دانسته است! در حالی که هیچ یک از سفارت های کشورهای اسلامی در مادرید به این مجسمه اعتراض نکرده اند!!! لازم به ذکر است که شمعدان دارای معانی زیادی در معتقدات دینی یهود است. شمعدان یا تصویر شمعدان در غالب خانه ها و ساختمان های عمومی و دولتی رژیم اسرائیلی دیده می شود.

+ نوشته شده در  دوشنبه 1389/05/18ساعت 16:39  توسط سرباز حزب الله  | 

 

ققنوسی پرگرفت .

سيد محمد حسين فضل الله در سال 1935م (1354ق) در نجف اشرف در خانواده روحانى ديده به جهان گشود.


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  سه شنبه 1389/04/15ساعت 11:41  توسط سرباز حزب الله  | 

 

این مطلب به نقل از  وبلاگ نقد رسانه می باشد.

 

حتما" شنیده اید که فلانی ره صدساله را یک شبه پیمود ...

بچه که بودم خیلی دلم میخواست که  دری به تخته بخورد ومن هم یک شبه ره صد ساله بروم ...

جند روز دیگر تولد یکمین سال تولد شبکه ای فرامیرسد که هنوز یک ساله نشده در عین ممنوعیت های

 مختلف قانونی وعرفی جای خود را در خانواده های ایرانی باز کرده است.

شبکه فارسی وان امروز دیگر شبکه ای گمنام نیست .راهی را که شبکه های فارسی زبانی همچون

  طپش سالها پیش پوییده بودند فارسی وان در کمتر از یک سال پویید واکنون فرسنگها از آن شبکه


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  سه شنبه 1389/04/08ساعت 11:11  توسط سرباز حزب الله  | 

جهانی شدن و استعمار فرانو: از نظر استعماری جدیدتری استعماری که جهان را در بر گرفته است «استعمار فرا نو »نام دارد . این مفهوم اولین بار توسط رهبر معظم انقلاب در دیار با مسئولان سازمان «صدا و سیما » مطرح گردید.ایشان در این دیدار فرمودند:«تلاش طبقه زر سالاران اقتدار طلب برای تسلط بر منابع حیاتی و مالی جهان ، آغاز گر استعمار فرانو و کاملاً جدید است . »[i] وقوع دو تحول عمده در نیم قرن 20 میلادی یعنی انقلاب اسلامی ایران و فروپاشی اتحادجماهیر شوروی (سابق) زمینه های لازم برای یک تغییر نگرش جدی در شیوه های استعمارگری را فراهم نمود.می توان گفت : این شکل از استعمار که با احساس غلبه و تسلط ایدئولوژی لیبراستی به دیگر ایدئولوژی ها شروع شده و در صدد اثبات برتری فرد است ،ساختار همه جانبه جدیدی است که به طور جدی و فراگیر ، به تهدید معرفتی – ساختاری جهان می پردازد. ابعاد این ساختار تهدید کننده ،ویرانگر ، گسترده و متعددند ، بعد اقتصادی این ساختار تهدید نظام مالی جهانی است که در آن تمام چرخش های مالی در سطح صنعت ، خدمات و کشاورزی جهان با سیاستگذاران جهانی آمریکا شکل می گیرد ، و آنچه آینده مالی جهان را تشکیل خواهد داد همین عمل و کارگری دیگر ملل برای رشد سرمایه های این نظام جهانی است ، به همان شکل که آرکوئیلد در تفکیک کشورها به دو قسمت تولید کننده اطلاعات (آمریکا ) و تولید کننده انرژی (کشورهای دیگر ، به خصوص جهان سوم )این موضوع را نظریه پردازی کرده است و بدین سان ،جهان طبقه بندی می شود . از این رو ، طبقه بندی جهانی مانند «اتحادیه اروپا »،«اپک»،«خاورمیانه بزرگ» (جدید) ، «اتحادیه آمریکای جنوبی » و مانند آن ، همه با سرمایه آمریکایی و سیاستگذاری حاکم بر آن صورت می گیرد و هر کشوری که در جغرافیای کره زمین طبقه بندی وارد نشود ، «محور شرارت » شناخته می شود ؛ زیرا چرخش مالی جهان به نفع سلطه گران با محوریت آمریکا را دچار اختلال می کند . ویژگی های این استعمار شامل : [i] . گرفته شده از مجموعه مقالات همایش استعمار فرانو ،‌موسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی ، قم، 593
ادامه مطلب
+ نوشته شده در  پنجشنبه 1389/04/03ساعت 14:50  توسط سرباز حزب الله  | 

1.        تهاجم فرهنگی [i] و «آمریکایی شدن »[ii] فرهنگ :

زمانی که دولت ها و گروه های مختلف از «تهاجم فرهنگی » و« آمریکایی شدن » سخن می گویند ، به توانایی            دولت – ملت ها و گروه هایی اشاره دارد که می تواند فارغ از کنترل دولت ها ، هویت جوامع و گروه های دیگر را در جهت مورد نظر خود تغییر دهند . در این زمینه هم مانند «جهانی شدن » دو نظر وجود دارد ، عده ای تهاجم فرهنگی و آمریکایی شدن را فرایندی نا خواسته و غیر ارادی می دانند که در آن ، فرهنگ جوامعی که توانایی بیشتری در زمینه ی فناوری ارتباطی دارند ، از طریق رسانه ها فراملی بر فرهنگ جوامع دیگر تاثیر می گذارد و آنها را تغییر می دهد . کسانی که چنین عقیده ای دارند آنچه را به عنوان تهاجم فرهنگی شناخته می شود ، امری طبیعی می دانند که در همه دوره ها وجود داشته و در دوره ی جدید ، فناوری جدید ارتباطی به آن شدت بخشیده است .

در مقابل عده ای معتقدند که تهاجم فرهنگی و آمریکایی شدن ، فرایندی ارادی و آگاهانه است که در آن ، یک جامعه یا واحد اجتماعی با استفاده از فناوری های جدید ارتباطی ، می کوشد ارزش ها و عقاید خود را بر جوامع دیگر تحمیل کند.

اما آنچه در هر دو برداشت است تهاجم فرهنگی و آمریکایی شدن مشترک است نقش فناوری های جدید ارتباطی است که این امکان را فراهم آورده اند ، تا یک گروه یا جامعه ، فارق از کنترل دولت ها ، هویت جوامع و گروه های دیگر را در جهت مورد نظر خود تغییر دهند .

توانایی آمریکا در تولید برنامه های رسانه ای تاثیر گذار از جمله فیلم های هالیوود که باورها ، ارزش ها و هنجارهای خاصی را تبلیغ می کنند و انتشار آنها از طریق رسانه های با برد زیاد ، این امکان را به آمریکا داده است تا ذائقه ی اعضای جوامع دیگر را مطابق با فرهنگ خود شکل دهد . در نتیجه ی چنین کاری ، به تدریج باورها ، ارزش ها و هنجار های آمریکایی در سرزمین های دیگر گسترش می یابد و نوعی هم گونی جهانی را پدید می آورد .

آمریکایی شدن چشمگیر جهان ، در درجه نخست ، از توان مالی عظیم شرکت های آمریکایی و سلطه این کشور بر صنایع فرهنگ سازی سرچشمه می گیرد . در جهان کنونی بزرگ ترین و قدرتمندترین شرکت هایی که در زمینه تولید و توزیع فرهنگ فعالیت دارند ، در مالکیت آمریکایی هاست . ( گل محمدی ، 112:1381)

 [i] . Cultural Invasion

[ii] . Americanistion  هم به معنای « آمریکایی شدن » و هم «آمریکایی کردن » است .


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  یکشنبه 1389/03/16ساعت 16:6  توسط سرباز حزب الله  | 

شنیده ام سخنی خوش که پیر کنعان گفت

فراق یار نه آن می کند که بتوان گفت

 

+ نوشته شده در  شنبه 1389/03/15ساعت 15:32  توسط سرباز حزب الله  | 

 

حمله رژیم اشغالگر قدس به کاروان صلح غزه نماینگر رعایت حقوق بشر ازسوی مدعیان دوروغین بشر دوستی وانسان دوستی است که خوی نژاد پرستانه آنها را متبلور می سازد ومهرتاییدی است برآنچه درپروتکل ۱۱آمده است

پروتکل 11 غیر یهودیان گله گوسفندند و ما گرگهای این گله هستیم . شما می دانید که وقتی گرگ به گله می زند چه اتفاقی می افتد !

متن پروتکلها را در آرشیو همین وبلاگ می توانید بخوانید.

 

+ نوشته شده در  دوشنبه 1389/03/10ساعت 15:53  توسط سرباز حزب الله  | 

جهانی شدن و فرهنگ :

1.        مفهوم لغوی فرهنگ :

در لغت نامه دهخدا ذیل واژه «فرهنگ » آمده است :فرهنگ مرکب از «فر»که پیشوند است و «هنگ» که از ریشه «ثنگ» (اوستایی به معنی کشیدن و فرهیختن و فرهنگ ) که هر دو مطابق است با «ادوکات»و«ادوره» در لاتینی که به معنی کشیدن و نیز به معنی تعلیم و تربیت است . به معنی فرهنج است که دانش و ادب باشد . [i]   در فرهنگ معین، فرهنگ با مزهنج به معنی «تربیت، دانش ، علم ، معرفت ،وزارت فرهنگ ؛ مجموعه آداب و رسوم و مجموعه معارف وهنر های یک قوم » آمده است .[ii]


[i] . علی اکبر دهخدا ، لغت نامه ، انتشارات دانشگاه تهران ،1373،ذیل فرهنگ .

[ii] . محمد معین ، فرهنگ فارسی ، 6 جلدی ، چاپ هفتم ، تهران : نشر امیر کبیر ، 1370


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  شنبه 1389/02/25ساعت 10:55  توسط سرباز حزب الله  | 

مفهوم جهانی شدن:

جهانی شدن [i] امروزه یک از مهمترین مباحث حوزه ی علوم انسانی ، مخصوصاً علم سیاست ، به شمار می رود و اندک اندک برای تجزیه و تحلیل مسائل مختلف زندگی انسان به یک گفتمان تبدیل می شود . به همین اساس تمام امور سیاسی ، اجتماعی ، اقتصادی و فرهنگی مربوط به کشورهای مورد بررسی و تحلیل قرار می گیرد .سال های پس از جنگ جهانی دوم « گفتمان توسعه » رواج پیدا کرد و بر تمام امور زندگی انسانی مسلط شد . تقسیم بندی جهانی را براساس نزدیکی و یا دوری نسبت به ظهور عوامل توسعه در کشورهای مختلف انجام گرفت و برخی کشورها عنوان «پیشرفته» و توسعه یافته و برخی دیگر «در حال توسعه » لقب گرفتند که در سالهای بعد ، با تغییراتی چند با عناوین کشورهای جهان اول و دوم و سوم تقسیم بندی شدند و اندکی بعد کل کشور های جهان به دو قسمت کشورها ی شمال و کشورهای جنوب تقسیم و نامگذاری شدند. در تمام مراحل یاد شده در بالا ، حالتی از غرب محوری بر سایر علوم انسانی و سیاسی و تقسیم بندی های آن چیده شده است و کشورهای غربی مانند اروپای غربی ، آمریکا ، کانادا و یا ژاپن به عنوان کشورهای توسعه یافته و« جهان اول » الگوی سایر کشورها معرفی شدند .[i] . جهانی شدن یک روز طبیعی می باشد که در اثر پیوند سونوشت مردم جهان بوجود آمده است .


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  جمعه 1389/02/17ساعت 10:26  توسط سرباز حزب الله  | 

  به گزارش خبرنگار مهر، مسجدالاقصی، مقدسات قدس، مساجد و کلیساهای موجود در قدس با خطرات جدی مواجه هستند، شرکتهای صهیونیستی با ترفندهای مختلف به غصب اماکن تاریخی قدس مبادرت ورزیده و در میان سکوت مجامع بین المللی، آنها را به نام خود معرفی و حتی ثبت می کنند .
ادامه مطلب
+ نوشته شده در  یکشنبه 1389/02/05ساعت 14:50  توسط سرباز حزب الله  | 

جوان زنده وبانشاط وپر امید وپاکدامن، می تواند یک تاریخ را بیمه کند .به همین جهت است که روی جوانان کشورهای دنیا ،صهیونیست ها واستعمارگران وکمپانی داران عالم سالها کاروتلاش کردند تاشاید بتوانند نسلهای جوان را فاسد کنند .اراده وامید را از آنها بگیرند آینده را در چشم آنها تیره وتار کنند، آنهارا به آینده مایوس نمایند و دچار مشکلات عصبی واخلاقی کنند، آن چه در دنیا می بینید، تصادفی نیست.

مقام معظم رهبری خطبه نماز جمعه مورخ:1377/8/8

+ نوشته شده در  یکشنبه 1389/02/05ساعت 10:21  توسط سرباز حزب الله  | 

خدایا ! پرواز را به ما بیاموز خدایا ! پرواز را به ما بیاموز تا مرغ دست آموز نشویم و از نور خویش آتش در ما بیافروز تا در سرمای بی خبری نمانیم . خون شهیدان را در تن ما جاری گردان تا به ماندن خو نکنیم و دست آن شهیدان را بر پیکرمان آویز تا مشت خونینشان را برافراشته داریم . خدایا ! چشمی عطا کن تا برای تو بگرید ، دستی عطا کن تا دامانی جز تو نگیرد ، پایی عطاکن که جز راه تو نرود و جانی عطا کن که برای تو برود .

شهید معلم مهدی رجب بیگی

+ نوشته شده در  یکشنبه 1389/01/29ساعت 12:51  توسط سرباز حزب الله  | 

امام راحل به ما آموخت که "انتظار در مبارزه است" و این بزرگترین پیام او بود و پس از او، اگر باز هم امیدی ما را زنده نگه می دارد همین است که برای ظهور اخرین حجت حق مبارزه کنیم، امام(ره) ما را آموخت که عرفان را با مبارزه جمع کنیم و خود بهترین شاهد بر این مدعا بود که" عرفان عین مبارزه است "و از این پس چه داعیه ایی می ماند برای آنانکه عرفان را به مثابه امری کاملا شخصی و بهانه ایی برای آمادکی خویش می گرفتند؟!

سید شهیدان اهل قلم مرتضی آوینی
+ نوشته شده در  چهارشنبه 1388/11/28ساعت 15:59  توسط سرباز حزب الله  | 

سالروزپیروزی مقاومت مردم غزه برجبهه کفر صهیونیسم واسرائیل غاصب گرامی باد.

+ نوشته شده در  سه شنبه 1388/10/29ساعت 14:40  توسط سرباز حزب الله  | 

  کل یوم عاشورا کل ارض کربلا

عبرتهای عاشورا مخصوص زمانی است که اسلام حاکمیت داشته باشد، حداقل این است که بگوییم، عمدۀ این بحث، مخصوص به این زمان است. یعنی زمان ما و کشور ما که عبرت بگیریم.

صهیونیسم در تقابل با اسلام

مراکزاستراتژیک صهیونیزم مسیحی سال گذشته طی تحقیقات گسترده ای ، به این رسیدند که برای اضمحلال جمهوری اسلامی ایران وعامل محرک آن ( تشیع) سه فرهنگ رابایستی از آنها گرفت: 1ـ فرهنگ ایثاروشهادت طلبی، که محرک اصلی آن عاشورا وامام حسین(ع) می باشد؛ 2ـ فرهنگ امید وانتظار، که درقالب مهدویت می گنجد؛ 3ـ فرهنگ ولایت فقیه، که به دو فرهنگ قبلی مفهوم می بخشد ووحدت واطاعت پذیری را دربین مردم به دنبال دارد. درهمین رابطه «فوکویاما» می گوید:

Normal 0 false false false EN-US X-NONE AR-SA ادامه مطلب
+ نوشته شده در  سه شنبه 1388/10/15ساعت 13:29  توسط سرباز حزب الله  | 

کل یوم عاشورا وکل ارض کربلا

سلام!برتو ای سمبل تشنگی وعطش

ای حسین!این چه سری است که هر که بیشتر به توشیفته تر است ،تشنه ترو سوخته تر است.

وبه راستی هرجاسلیل راستین صلاح وسلاح حسین (ع) باشد ،آنجا حسین (ع)حاضر است .وهرجا حسین(ع)حاضر است ،آنجا مهدی (عج) حاضر است وهرجا مهدی (عج) حاضر باشد ،ارواح انبیاءواولیاوشهداو صدیقین حاضرند .به راستی حضور همه عالم با حسین است.

 لبیک یا حسین(ع)

+ نوشته شده در  چهارشنبه 1388/10/09ساعت 16:59  توسط سرباز حزب الله  | 

زمان ساخت هیکل فرا رسیده است!

نشریه ای اسراییلی که از سال۱۹۹۸به نام «صدای کوه هیکل» پایگاهی اینترنتی را برای خویش افتتاح کرده است،می گوید، هدفش پاکسازی بناهای اسلامی وساخت هیکل یهودی به جای آنهاست.این نشریه درجای دیگرمی گوید:«اکنون زمان ساخت مجدد هیکل فرارسیده است!» وازدوستان اسراییل می خواهد ،از اشغال کفرآمیزمسلمانان در اراضی که مسجدبرآن ساخته شده است ،جلوگیری کنندومی افزاید:«زمان ساخت هیکل سوم نزدیک شده است».

آیا به درستی ما عمق خطرتخریب مسجدالاقصی را می دانیم؟

آیندگان چه خواهند گفت؟

+ نوشته شده در  شنبه 1388/08/09ساعت 19:36  توسط سرباز حزب الله  | 

مسجد الاقصی برای جهان اسلام یک مسجد معمولی نیست هرچند که تمام مساجد به عنوان خانه خدا حرمت خاصی در نظر هر مسلمانی دارد اما مسجد الاقصی به عنوان قبله گاه اول مسلمان و محل عروج پیامبر مکرم(ص) اسلام است که در آیه اول سوره «اسرا» شرح آن آمده است .در واقع از نظر اهمیت معنوی همسنگ مسجدالحرام می باشد .

سه بار هتک به این مکان مهم چیزی نیست که جهان اسلام آن را نادیده بگیردو نسبت به آن هیچ واکنشی نشان ندهدگویی خیانتهای محمود عباس ادامه روند شهرک سازی های صهیونیست ها حضور گسترده جهان اسلام درصحنه روزقدس موفقیتهای هسته ایی ایران و سخنرانی های رئیس جمهور محترم جناب آقای دکتر محمود احمدی نژاد در مورد مسئله هولوکاست ۱۱سپتامبر ورژیم اشغالگر قدس در صحن سازمان ملل ناکامی و شکست پروژه کودتای سبز در ایران صهیونستهارا وادار به انجام این اقدام نموده است .

تعرض به این مسجد یک مسئله ساده ایی نیست که قابل چشم پوشی باشد ومسلمانان در جهان اسلام در هرگوشه دنیا نسبت به هتک آن واکنش سریع وگسترده ایی خواهند داشت و به صهیونیسم بین الملل خطاب می کند که اگر شما درمقابل دین ماباستید ما درمقابل دنیای شما خواهیم ایستاد.ومنتظر شروع موج انتفاضه جدید نه در فلسطین بلکه در کل جهان اسلام باشید.

+ نوشته شده در  چهارشنبه 1388/07/08ساعت 11:16  توسط سرباز حزب الله  | 

در پروتکل۱۶می خوانیم:

ما باید مطالب و مواردی را وارد نظامهای آموزشی غیر یهودیان کنیم که نظم و انسجام را از سیستمهای آموزشی آنان بگیرد و اوضاع درهم و برهمی بوجود آورد . اما هنگامی که خودمان به قدرت رسیدیم ، تمام مواد و مطالبی را که بی نظمی به بار می آورند و دانش آموزان را به نا فرمانی وا می دارند ، از دروس دانشگاهها حذف می کنیم .

قسمت کوچکی از متن پروتکل۱۶ است که وقتی باصحبتهای آقای حجاریان در شبکه اول سیما در مورد علوم انسانی غرب وتاثیر آن بر روند اصلاحات مقایسه می کنم ردپای پنهان صهیونیسم وتاثیر آن بر نخبگان سیاسی وغیر سیاسی داخلی بیشتر روشن می شود به عنوان مثال افشای ملاقات آقای خاتمی ـرئیس جمهور-با جرج سوروس وهمراهان دیگر ایشان می تواند نمونه بارزی از موفقیت ماسونها در ایران وبخصوص افکار و ایدئولوژیهای این قشر باشدومقایسه آن با هفت آسیب نهضت جهانی اسلام از منظر آقای رحیم پور ازغدی می تواند جایگاه نخبگان را دردنیای اسلام کنونی مشخص کند که به قول شهید آوینی ما ازکدامین قیبله ایم؟

در این میان تاثیر پذیری قشر دانشجو که از بازیهای سیاسی ومکرهای پنهان مکاران داخلی و خارجی غافل است از اهمیت بالایی برخورداراست که در پروتکلها به خوبی مشهود می باشد.

+ نوشته شده در  سه شنبه 1388/07/07ساعت 17:26  توسط سرباز حزب الله  | 

۱- آیا نگاه ارزشی انقلابی داشته باشیم یا نگاه مکتبی انسانی یا قیبله ایی و جناحی؟

۲- نفوذ مخالفین اصل حرکت در داخل حکومت وانقلاب

۳- گفتمان کنز سرمایه داری در جامعه کم کم مسلط می شود.و نیروهای کیفی ونخبگان انقلاب را با خریدن -ترساندن و...از صحنه خارج می کنند.)

۴- خط عافیت طلبی وادای بی طرفی درآوردن

۵- تغییر شعارهاواصول نهضت وانحراف ایدئولوژیک که یاتحریف می کند یا خنثی ویا بی اثر .

۶- ظهور جریان دیندار یک بعدی سطحی خود محور که دانش اسلامی عمیقی نداشتندخودبزرگ بین بودندوپر ادعا وغیر قابل پیش بینی که قدرت تشخیص اهم ومهم را نداشتنددر واقع دیندارانی که شور دینی دارند اما شعور دینی ندارند.مثل خوارج

۷- دنیازدگی مجاهدین و بعضی از اصحاب

+ نوشته شده در  سه شنبه 1388/07/07ساعت 16:47  توسط سرباز حزب الله  | 

نقش شوراى روابط خارجى ﺁمريكا در انتخابات رياست جمهورى ایالات متحد آمریکا

مدتهاست كه تبليغات سرسام ﺁورى در مورد باراﮎ اوباما و سياست "تغيير" وى در مطبوعات و رسانه هاى جهانى از جمله در سوئد صورت ﮔرفته و طورى نشان داده اند كه ﮔويا فرشته نجات از ﺁسمان بر زمين نازل شده است. مطبوعات و مزدﺒﮕیران جيره خوار ريز و درشت اﻤﭙرياليست آمريكا تا آنجا كه در توان داشتند با جعل و دروغ انتخاب اوباما سياه ﭙوست را نمادى از دموكراسى و آزادى واقعى تعريف كردند و هر ﭽﻪ دل تنگشان خواست به خورد مردم دادند.

در ﮋوئيه 1973 كميسيون سه جانبه اى كه در بر ﮔﻴرنده نمايندﮔانى از آمريكا و اروﭙﺎ و ﮋاﭙن مى باشد,توسط ديويد راكفلر و زﺒتﮕنو برﮋينسكى ايجاد شد. اين كميسيون ريشه در "شوراى روابط خارجى آمريكا" و ﮔروه بيلدربرك دارد و اكثر اعضاء آن عضو اين دو ﮔروه هستند. "شوراى روابط خارجى آمريكا" در اواخر بهار سال 1918, با 1500 عضو كه شامل صاحبان كارتلها و تراستهايى نظير مورﮔﺎن ها و راكفلرها و بانكداران و صاحبان دﺴﺘﮕﺎه هاى ارتباط جمعى و سياستمداران كاركشته و حقوق دانان و اقتصاددانان و روشنفكران صهيونيست بودند, با هدف كسب نقش بزرﮒ و حتى مسلط در جهان از طريق طرحهايى براى نظم نوين جهانى تشكيل شد. ﮔروه بيلدربرك كه بعد از ﺠﻨﮓ جهانى دوم در آغاز با هدف بررسى مسائل فى ما بين آمريكا و هلند در سال 1954 توسط ﭙرنس برنارد و راكفلر رئيس هيئت مديره شوراى روابط خارجى آمريكا تشكيل شد, ﺴﭙس با عضويت صاحبان انحصارات مالى و شركتهاى بزرﮒصنعتى و تجارى و سياستمدارانى نظير كيسينجر و بسيارى از ﭙﺎدشاهان و اعضاء خاندانهاى سلطنتى كشورهاى اروﭙﺎئى از اﻨﮕليسى و اﺴﭙﺎنيا و ﺒﻠﮋيك و هلند و سوئد و دانمارك به عنوان اعضاء دائم آن با هدف حفظ منافع اﻤﭙرياليستهاى آمريكا و اروﭙﺎ و كارتلها و تراستها و شركتهاى ﭽند مليتى در واقع تبديل به كنفرانس دو جانبه آمريكايى, اروﭙﺎيى شد. اين ﮔروه حدود 130 عضو دارد و سالى يكبار جلسه دارند. "شوراى روابط خارجى آمريكا" و ﮔروه بيلدربرك در واقع بزرﮔترين مافياى سياسى اقتصادى جهان را تشكيل مي دهند. در نخستين مرحله ﮔزينش كميسيون سه جانبه, 200 نفر از بزرﮔترين صاحبان كارتل هاى ﭽند مليتى, مديران برجسته تراست ها, بانكداران, سياستمدارانى نظير كيسينجر و برﮋينسكى, روساى سرويس هاى امنيتى نظير لرد ويكتر روﭽيلد سوم از بنياﻨﮕذاران انتليجنس سرويس, صاحبان و مديران رسانه هاى بزرﮒ ارتباط جمعى و بسيارى اعضاء ﮔروه بيلدربرك انتخاب شدند. دكترين كميسيون سه جانبه دفاع از منافع تراست ها و كارتلهاى ﭽند مليتى است.

كميسيون سه جانبه يك شوراى هماﻫﻨﮔﻰنيمه مخفى از برﺠﺴﺘﮕﺎن مالى و اجرايى ايالات متحده و اروﭙﺎى غربى و ﮋاﭙن است كه هدفشان تعيين هيئت هاى حاكمه در آمريكا و ساير كشور هاى جهان است. كميسيون سه جانبه با سرمايه ﮔذارى هاى بسيار در حزب دموكرات و جمهورى خواه در واقع ﮔرداننده و كنترل كننده هر دو حزب هستند.

باراك اوباما به عنوان يك عضو "شوراى روابط خارجى آمريكا" كه روابط بسيار نزديكى با زﯿﺑﮕنو برﮋينسكى داشته به همراه هيلارى كلينتون و مك كين در اجلاس آوريل 2008 كميسيون سه جانبه شركت داشته و هر سه نفر در اين اجلاس مورد تأييد كميسيون قرارﻤﯿﮕرند. هر ﭽند نفرت بى حد و حصر مردم نسبت به سياستهاى ويراﻨﮔر و ﺠﻨﮒ طلبانه بوش و جمهورى خواهان لزوم تغييراتى ظاهرى از طريق برﮔزيدن خدﻤﺘﮔذارى مقبولتر و ﻋوام فريب تر را ارجح و الزامى مى داشت.


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  دوشنبه 1388/06/16ساعت 15:21  توسط سرباز حزب الله  | 

در تمامي اعصار وزمانها ، ودرهمه كشورها ، خبرگزاري بين المللي هست با عنوان «خبرگزاري مي گن ». اعضاءفعال دراين خبرگزاري تقريباًطيفي وسيع از مردم هر جامعه وبخصوص مغرضين، افرادناآگاه و...را تشكيل مي دهند.

اين خبرگزاري در انتخابات ايران نقطه عطفي در تخريب وايجاد هيجانها و... را درهمه سطوح را بازي مي كند بطور مثال : مي گن شنيدي فلاني ديروز به فلاني اين جوري گفت .

يا فلاني تو سايتش اينونوشته .

يا فلان جا اونطوري شده .

يا توي اون اتفاقه فلاني و دارو دستشن .

فلان مرجع فلان حكم راداده.

فلان عالم توي قم گفته به فلاني راي بديدو....

در دوران پيامبر اسلام (ص) درجنگ احد هم اين خبرگزاري گفت:مي گن پيامبرشهيد شده و اون ماجرا اتفاق افتاد.وازاين قبيل توتاريخ خيلي داريم كه جاي بحثش نيست.

خلاصه كل ملت همه خودشون توي اين خبرگزاري عضون و خبرمي سازن. يكي ازاعضاءاين خبرگزاري مي گفت:« من خودم وقتي اين خبرها را مي شنوم 5تا هم روش ميگذارم و به بقيه ميگم.»

ابزارهاي رسانه ايي خبرگزاري مي گن شامل :

پيامك،ماهواره ،سايتهاي خبري خارج وداخل ،سايتها ووبلاگها و افراد داخل اتوبوس،تاكسي، مترو، صف نون وايي ،دانشگاه ،اداره و... راتشكيل ميدن.

وقتي شنيده ها رو با واقعيت مي سنجي به يك جايي ميرسي كه حتي نميتوني تشخيص درست وغلط رو بدي اينجا است كه نقش خبرگزاري مي گن رو تو جواب داده ودچار توهم ،تضاد يا دودلي ميشي.

تازه اگه آدم پي گيري باشي مثلاًبه فلان مرجع زنگ ميزني و اون هم بهت ميگه آيا اين حرف رازده يا نه اما توهمه اين شنيده ها كه نميشه به همه دسترسي داشت پس بايد چه كار كرد؟كسب آگاهي.

+ نوشته شده در  دوشنبه 1388/04/08ساعت 20:22  توسط سرباز حزب الله  | 

«لطفاْ این وبلاگ را به جریانی خاص مربوط نکنید.»

پاتریک کلاوسون در یکی از نوشته های خود ؛ اهداف سیاست روابط اقتصادی با ایران را که بر محور ترویج مصرف گرائی قرار گرفته است ، چنین تشریح می کند : " سیاست روابط اقتصادی با ایران بسیار شبیه به سیاستی بود که در طول جنگ سرد علیه اتحاد جماهیر شوروی سابق به کار گرفته می شد یعنی ترغیب به صادرات کالای مصرفی به منظور تضعیف نظام و به هدر دادن ارز کشور مورد نظر ؛ چنانچه یکی از مقامات وزارت خارجه آمریکا در هنگام ترک ( موسسه سیاست وزارت خاور دور واشنگتن ) اظهار می دارد : با اجرای این سیاست تلاش می نما ئیم تا در تجارت واردات ایران ؛ پرداختهای سریع نقدی را نسبت به کمک های بلند مدت و اعتباری متمایز گردانیم . بدین ترتیب از طرفی تجارت مبتنی بر پرداخت نقدی موثر است ؛ چرا که رژیم ایران را مجبور می نماید تا از ذخیره پولی اندک خود استفاده کند و در نتیجه اقتصاد ایران به تدریج زایل می گردد . ) ( تحریم ها ص 45 )


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  دوشنبه 1388/03/18ساعت 14:45  توسط سرباز حزب الله  | 

بمناسبت سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی(ره)

فراق یار نه آن می کند که بتوان گفت...

كوچه هاي جماران همراز كوچه هاي مدينه گشتند بعد از ارتحال رسول.

ستون هاي حسينيه جماران رازداران حنانه اند اما بر حال ما مي گريند، بر حال آن دلباختگاني كه بي تو ديگر جانشان جز باري سنگين بر گرده فراق نيست. ستون ها مي نالند. ذرات چوب و آهن و خاك هر چه هست ، مي نالند. آنجا كه تو مي نشستي ، جمع پريشاني است كه در آن همه هم مي نالند. آنجا كه تو مي نشستي ، اريكه حكومت عشق بر جان هاي مشتاقان خالي مانده است.

گريه كن تا آن بغض گلوگير بشكند و اشك هايت پيشباز قدم هاي يار روند،در كوچه هاي باغ هاي ملكوت . طراوت آن جنات از اشك هاي من و توست ، اما دل هايمان آرام نمي گيرد . كاش اين غم اشك مي شد و فرو مي ريخت و اين ابرهاي تنگ نشسته ، آسمان سينه هايمان را به خوشيد وا مي گذاشتند . كاش قلب مرا قباني مي گرفتند تا اين گرد ماتم از شهر برخيزد و رسول الله به مدينه بازگردد.

جانا ! سخن از فراق توست ، كه در فراق جز حديث فراق نه در دل مي گذرد و نه بر لب مي آيد چه كنيم؟


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  چهارشنبه 1388/03/13ساعت 14:27  توسط سرباز حزب الله  | 

متن پروتکلهای

برگرفته از کتاب جنایت جهانی استاد شمس الدین رحمانی

پروتکل 1

خواه دولتها در اثر ضعف داخلی متلاشی شوند و خواه در اثر چیرگی دشمنان خارجی از بین بروند ، سرانجام زیر نفوذ ما قرار خواهند گرفت ، زیرا سرمایه که به مثابه ریسمان محکمی است ، در دست ماست .

میان سیاست و اخلاق هیچگونه وجه اشتراکی نیست . آنهایی که می خواهند گام در وادی سیاست بگذارند باید هم نیرنگ باز باشند و هم بتوانند دیگران را متقاعد کنند . به اعتقاد ما ، حق ، یعنی اعمال زور .

در شرایط کنونی ( اواخر قرن نوزدهم ) که تمام قدرتهای جهانی دارای پایه های لرزانی هستند ، قدرت سیاسی ما دارای پایه های استواری است ، زیرا وجود آن محسوس نیست . زمانی قدرت ما تجلی خواهد کرد که هیچگونه خطری آن ر ا تهدید نکند . ما باید در طرحهای خود بیشتر به ضروریات فکر کنیم تا به اخلاقیات و بیشتر به هدفها توجه داشته باشیم ، تا به وسیله ها .

تنها به یاری یک فرمانروای مستبد و سختگیر می توانیم طرحهای را که در پیش داریم به مرحله اجرا در آوریم . بدون وجود یک حکومت مطلقه مستبد تمدن نمی تواند به حیات خود ادامه دهد . توده مردم وحشی هستند و توحش خود را در هر موقعیتی نشان می دهند .

اعتیاد به الکل و افراط در نوشیدن نوشابه سکر آور ، مشکلی است که پس از اعطای آزادی در میان غیر یهودیان رواج پیدا می کند . مردم غیر یهودی از همان آغاز جوانی به وسیله عوامل ما ، بی بندو بار و بدون اخلاق بار می آیند . عوامل ما عبارتند از معلمان سرخانه ، خدمتکاران ، منشی ها و زنانی که در خانه ثروتمندان بچه داری می کنند . به کمک زنان یهودی ، مردان غیر یهودی را در عشرتکده ها و محلهای عیاشی به فساد اخلاقی می کشانیم و آنها را از جاده عفت و پاکدامنی منحرف می سازیم .

زمانی که غیر یهودیان مانع رسیدن ما به هدفهایمان باشند باید فساد ، خیانت و رشوه خواری را رواج بدهیم . اگر چپاول کردن اموال مردم منجر به تسلیم شدن آنها در برابر حکومت ما بشود ، نباید در انجام این کار تردیدی به خود راه بدهیم .


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  چهارشنبه 1388/02/16ساعت 8:1  توسط سرباز حزب الله  | 

پروتكلها(1)

يكي ازاسناد تكان دهنده اي كه سراسر جهان رادر بهت و حيرت فرو برد و عكس العملها و برخوردهاي  متفاوتي را باعت شد ، كتابي است به نام پروتكلهاي جلسات زعماي صهيونيسم كه مجموع 24 گزارش جلسه اي در تعيين خط مشي و نحوه عمل صهيونيستهاست. مطالب اين كتاب از آنجا كه گزارش جلسه هاي داخلي و سري صهيونيستهاست ،به كلي عاري از تعارفات معمولي و سياسي و كاملاً بي پرده و صريح است و درست به همين دليل است كه از يك سو عمق خباثت و طينت جنايت پيشه اين دشمنان بشريت را نشان مي دهد و از سوي ديگر سخت حيرت انگيز و شگفتي آور است .از همان روز اول پيدايش آن هم ؛صهيونستها با تمام توان و نيرو سعي كردند .نسخه هاي آن را نابود كنند و نقدهاي مفصل دررد آن بنويسند به هر حال آن را مخدوش يا بي ارزش ويا فراموش شده قلمداد كنند.

آنچه در اين كتاب آمده قبل از سال 1901ميلادي تدوين و تنظيم شده است اما چنان با وقايع صده اخير انطباق دارد كه گويي مجريان سياستهاي امپريال صهيونيستي دنيا ؛دقيقا اين كتاب را پيش رو گذاشته و موبه مو آن را اجرا كرده اند.(2)

براي پرده برداشتن از راز وحشتناك نهفته در روحيه يهودي صهيونيستي و انگيزه آن ؛كمتر به عمق موضوع توجه كرده ايم اگر بخواهيم به اين راز كه يهوديان نسل اندرنسل براي يكديگر به ارث گذاشته اند؛ پي ببريم بايد پروتكلهاي دانشوران صهيون را بخوانيم ؛چراكه در آن خبرهاي يقين آوري است: صهيونيسم پوشش خارجي يهوديت جهاني است.صهيونيسم ،فراماسونري و يهوديت جهاني هرسه يك چيزند .يهوديت جهاني يك حركت جوشيده از تلمود(3) است.

كلمه دانشوران به معناي يك باند و گروه مخفي از بزرگان يهود است كه در اثناي انقلاب فرانسه موجوديت مخفي خود را تجديد كرد و در نيمه سده نوزدهم ،در روزگار كار ماركس به حركت خود ادامه داد و درربع پاياني اين قرن فعاليتهاي خاصي از خود نشان داد و سرانجام در سال 1897نخستين كنفرانس صهيونيستي جهاني خود را به رياست دكتر تئودر هرتصل در شهر بال سوئيس برگزار كرد . در اين كنفرانس سري بود كه پروتكلها به وجود آمد،بلكه از قبل توسط يكي از بزرگان يهود آماده شده بود .به اعتقاد محققان غربي اين شخص آشرگينزبرگ از يهوديان اودسا بوده است كه در دنياي نويسندگي يهود ،به نام مستعار احد ها آم- يعني يكي از مردم-شهرت دارد.(4)


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  پنجشنبه 1388/01/13ساعت 15:38  توسط سرباز حزب الله  | 

تلمودسند نژاد پرستی یهود1

خاخامهای یهودی طی سالهای  متمادی شرحها و تفسیرهای خودسرانه و گوناگونی بر تورات نوشته اند که همه آنها را خاخام« یوخاس» در سال 1500م جمع آوری نموده و به اضافه چند کتاب دیگر که در سالهای 230و500م نوشته شده بودند، به نام «تلمود» یعنی تعلیم دیانت و آداب یهود جمع آوری کرد .

این کتاب نزد یهود بسیار مقدس و در ردیف «تورات» و « عهد عتیق» قرار دارد(بلکه از تورات هم بالاتر است چنانچه «گرافت »می گوید:  بدانید که گفتار خاخام از گفتار پیامبر هم بالاتر است ).

برای اینکه بیشتر به خود پرستی و آرمانهای ضد انسانی یهود پی ببریم خوب است چند جمله ایی ازا ین کتاب را به دقت مطالعه کنیم:2

 

1-     روز دوازده ساعت است : در سه ساعت اول آن خداوند شریعت را مطالعه می کند .

در سه ساعت دوم احکام صادر می کند .

در سه ساعت سوم هم جهان را روزی می دهد.

در سه ساعت آخر هم با حوت دریا که پادشاه ماهیهاست به بازی می پردازد.

هنگامی که خداوند امر کر د« هیکل» را خراب کنند خطا کرده بود ، به خطای خویش اعتراف کرده و به گریه در آمد گفت:وای برمن که امر کردم خانه ام را خراب کنند و هیکل را بسوزانند و فرزندان مرا تارج نمایند.

خداوند، از اینکه یهود را به چنین حالی گذاشته سخت پشیمان است و هر روز لطمه به صورت خود می زند و زار زار گریه می کند ، گاهی از چشمانش دو قطره اشک به دریا می چکد و آنچنان صدا می کند که تمام اهل جهان صدای گریه او را می شنوند و آبهای دریا به تلاطم و زمین به لرزه در می آید.

هرگز خداوند از کارهای ابلهانه و غضب و دروغ برکنار نیست .

2-     قسمتی از شیاطین، از فرزندان آدم هستند ، آدم زنی داشت از شیاطین بنام« لیلیث» که مدت 130سال همسر آدم بود ، شیاطین از نسل او متولد شدند !

«حوا» در این مدت 130سال جز شیطان فرزندی نزایید زیرا او هم همسر یکی از شیاطین شده بود.

انسان می تواند شیطان را بکشدبه شرط اینکه خمیر نان عید را نیکو به عمل آورد.

(خمیر نان عید از خون غیر یهودیان ساخته می شود.)

 


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  دوشنبه 1387/12/12ساعت 18:54  توسط سرباز حزب الله  | 

بسمه تعالی

در ادامه مباحث مقدماتی برای  تطبیقی بین متن پروتکلهای صهیونیسم و آنچه امروز درجامعه خودمان وجهان اتفاق می افتد امروز در رابطه با تورات مطالبی را قرار دادم.

 

بدرستیکه دشمن ترین انسانها نسبت به مومنان ، یهودیانند.« مائده 82»

تورات وعهد عتیق( تورات ، در ابتدا به شریعت موسی یا اسفار پنج گانه او اطلاق می شد اما به مرور زمان دامنه آن توسعه یافت،تا جایی که اسفار دیگری از پیامبران بنی اسرائیل و کتابهای تاریخی مربوط به تاریخ این پیامبران واسفار ادبی وشعری را نیز در بر گرفت.)

تورات یعنی تعلیم وبشارت،کتابی است آسمانی که بر پیامبرعظیم الشان حضرت موسی (ع) نازل شده است. ولی یهودیان،این کتاب را تحریف کرده و خرافات و افسانه های زیادی در آن جای داده اند ،بطوری که امروز بصورت یک کتاب مضحک و عجیبی درآمده است .

 نویسندگان تورات  ،اشخاص مجهول الهویه و گمنامی هستند قرآن درباره آنها می فرماید:« پس وای برکسانی که از پیش خود چیزی نوشته و به خدای متعال نسبت دهند تا به بهای اندک و متاع ناچیز دنیا فروشند، وای برآنها از آن نوشته ها و آنچه از آن بدست آرند.»    (بقره78 )

و این آیه به خوبی برآنها تطبیق می کند.

الف) خدا در نظر یهود

خداوند، در کتاب مقدس یهود ، شکل عجیب و غریبی به خود گرفته است ، مثلا همانند انسان است1، گیس و لباس دارد2،دوپا دارد3، مانند انسان راه می رود4 ، از آسمان به زمین فرود آمده ، به هر کجا که بخواهد می رود و جایی را برای سکونت و زندگی خویش مسکن قرار می دهد5 آنقدر نادان است که بدون نشانه نمی تواند خانه مومن را از خانه کفار تشخیص دهد6 و از خیلی چیزهای بی خبر است7 ، پیمان خود را می شکند8 ، از کرده خویش پشیمان می شود9 ، گاهی غصه می خورد و برکاری که کرده است اندوهگین می شود10، با  انسان کشتی می گیرد 11در عین اینکه سه تا است ،یکی است ، یعنی هم است هم سه گانه12 .مار از او راستگو تر است13 ، از آسمان به زمین آمده ، بین کلام مردم تفرقه می اندازد ،چون از وحدت کلام آنها می ترسد14چیزی را می گوید وباز تغییر می دهد15.

ب) پیامبران در نظر یهود

پیامبران (کتاب مقدس) دسته کم از خدای آن ندارند. مثلا بعضی از آنها:1- با زنان نامحرم ، چنانچه به حضرت داوود (ع) نسبت داده اند.16

2- با دختران خود زنا می کنند. به حضرت لوط (ع)نسبت می دهند.17

3- مردم را فریب می دهند و آنها را می کشند و زنهایشان را به همسری در می آورند .این عمل را به حضرت داوود (ع) نسبت می دهند .18

4- با خداوند کشتی می گیرند، چنانچه به حضرت یعقوب (ع) چنین نسبت می دهند .19

5- کارهایی را که خداوند نهی کرده انجام می دهند چنانچه به حضرت سلیمان (ع) نسبت می دهند.20

6- قلبهایشان به جانب بت متمایل می شود ،چنانچه یه حضرت سلیمان (ع) نسبت می دهند .21

7- برای پرستش بتها خانه می سازندو این مطلب را نیز به حضرت سلیمان (ع) نسبت داده اند.22

8- خداوند می خواهد آنها را بکشد، چنانچه به حضرت موسی (ع) نسبت می دهند.23

9- ستمکار هستندو به کشتار کودکان،افتادگان وگاوان و گوسفندان فرمان می دهند.24

10- با خداوند درشتی و خشونت می کنند چنانچه این موارد راهم به حضرت موسی(ع) نسبت داده اند.25

11- سالهای متمادی بین مردم لخت وپا برهنه راه می روند،چنانچه به پیروان پیامبر نسبت داده اند.26

12-به گردنهای خویش بند و یوغ می گذارند این را هم به ارمیای پیامبرنسبت می دهند .27

13- خداوند فرمانشان می دهد تا نان آلوده با نجاسات انسانی بخورد.

14-  خداوند به آنها دستور می دهد که سر و صورت خود را بتراشند و این دو مورد را هم به حزقیال نسبت داده اند.28

15-خداوند امرشان می کند تازن زنا زاده را به همسری در آورند وگفته اند که یوشع (ع) چنین کرده است.29

16- مردم را به پرستش بت ترغیب کرده و خود بت می سازند، ومی گویند که این عمل را هم هارون (ع) انجام داده است.30

17- از راه زنا متولد شده اند ،چنانچه به یفتاح پیامبر(ع) نسبت داده اند. 31

18- شراب می نوشند ومستی می کنند و به حضرت نوح (ع) نسبت داده اند.32

19-دروغگو هستند چنانچه پیامبر سالخورده حضرت نوح(ع) نسبت داده اند.33

20- یکی از صفات یعقوب (ع) را گفته اند که نبوت را به زور از خداوند گرفته است.34

ج- قسمتهایی از متن تورات

1- من گفتم که شما خدایانید وجمیع شما فرزندان حضرت اعلی ،لیکن مثل آدمیان خواهید مرد.35

2- اقوام غیر اسرائیل به جماعت خداراه نخواهند یافت.وهیچ کدام از آنها به میان جامعه خداوندی وارد نخواهندشد.36

3- هیچ شراب نخوریدبه غریبه ایی که درون دروازه تو باشد بده یا به اجنبی بفروش، زیرا که توبرای یهوه خدایت مقدس هستی .37

4- دختران خود را به آنها ندهید و دختران آنها را به جهت پسران خود و به جهت خویشتن نگیرید.38

5- حدود تورا از بحر حسیم و بحر فلسطین و از صحرا تا نهر فرات قرار می دهیم ، زیرا ساکنان آن سرزمین را به دست شما خواهیم سپردوایشان را از پیش خود خواهید راند با ایشان و با خدایان ایشان عهد مبند .39

6- به سرزمین کنعانیان تا نهر فرات داخل شوید، اینک این سرزمین را پیش روی شما گذاشته اش داخل شده زمینی را که خداوند برای پدران شما ابراهیم و اسحاق و یعقوب قسم خورده که به ایشان و بعد از آنها به ذریت آنها بدهد به تصرف درآورید.40

7-و امتها را به میراث تو خواهم داد و اقصای زمین را ملک تو خواهد گردانید ایشان را به عصای آهنین خواهی کشت مثل کوزه گر آنها را خورد خواهی نمود.41

8- گوشت بخورید و خون بنوشید گوشت صاران را خواهی خورد و خون روسای جهان را خواهید نوشید.42

9-  ایشان را مانند گوسفندان برای ذبح بیرون کش و ایشان را به جهت روز قتل تعیین نما.43

10- خداوند بریعقوب ترحم فرموده اسرائیل را بار دیگر برخواهدگزید.وایشان را در سرزمینهایشان آرامی خواهد دادو غربا به ایشان ملحق شده با خاندان یعقوب ملحق خواهند گردید، و قومها (غیر یهودیان ) ایشان را به مکان خودشان خواهند آورد و خاندان اسرائیل ، ایشان(غیر یهودیان )را در سرزمین خداوند بنده و کنیز خود خواهند ساخت،بنی اسرائیل ،اسیر کنندگان خود را اسیر ، وبر ستمکاران خویش حکمرانی خواهند نمود.44


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  سه شنبه 1387/12/06ساعت 20:0  توسط سرباز حزب الله  | 

اسطورهِ طیردبا

 به مناسبت شهادت شهید حاج عماد مغنیه مطلب زیر را در مورد عماد مغنیه از وب نماینده انتخاب کردم و گذاشتم.

نماینده

با اضطراب از جا کنده شد. قطرات اشک آرام آرام از گونه هایش پایین می آمدند. بالشتِ زیر سرش کاملا خیس شده بود. خیلی وقت می شد که خوابِ برادرانش را ندیده بود.

« فواد و جهاد در میان انبوه درختان میوه نشسته بودند و بلند بلند صدایش می زدند. خیلِ دوستان قدیمی اش هم بودند. دسته هایی از ملائکه هم با گل های سرخ لاله به استقبالش آمده بودند. طنین زیبایی هم در گوش هایش می پیچید که: هنیاً لک، هنیاً لک. به پشتش که نگاه کرد، خانواده اش را دید که پیشاپیش آنها مادر در حالی که کاسه ایی از آب را در دست گرفته بود، ایستاده بود و اشک می ریخت. مدّت ها بود که مادرش را اینچنین گریان ندیده بود. بی اختیار گریه اش گرفت. جهاد و مصطفی هم زیر شانه های پدر بزرگشان را گرفته بودند. مادر که کاسه آب را پشت سرش پاشاند، همگی با هم صلوات فرستادند: اللّهم صلی علی محمّد و آل محمّد...»

عقربه های ساعت، چهار و سی دقیقه بامداد را نشان می داد. از روی تخت بلند شد و دیگر نخوابید.

***                                   ***                              ***                                       ***

از چهره بشّاشِ پیرمردِ مغازه دار دانست که فروشنده از اهالیِ « حُمص » است. چند سکّه روی کفّه ترازو گذاشت و انگشتِ سبّابه اش کلوچه کوچکی را نشانه رفت. پیرمرد خنده ایی کرد و گفت:

« آقا ماشالله با این هیکلی که شما داری، فکر نکنم یه کلوچه کافی باشه؟! »

پاسخِ شوخیِ پیرمرد را تنها با لبخندی ملایم داد. مغازه دار باز پرسید:

« فضولی نباشه آقا. می خواستم بدونم شما تازه ساکن این محل شدید؟ »

چند ثانیه ایی به عکس قاب بالای مغازه که تصویر حافظ اسد را در کنار پسرش بشّار نشان می داد، نگاه کرد و باز هم همان لبخند ملیح را تحویل پیرمرد داد. برای بارِ چندم از فروشنده تشکّر کرد و از مغازه خارج شد.

چند روز بعد  پیرمردِ مغازه دار تازه متوجه شده بود که مشتریِ هیکلی اش، نزدیک به بیست و پنج سال بود که ساکن هیچ مکانی نشده بود!.

***                                 ***                                ***                                      ***

با وجودِ سختی ها و مشکلات امنیتی، باز هم برای زیارت به سمت حرم حرکت کرد. سرش را رو به بالا گرفت. انتهای آسمان قرمز شده بود و هوا داشت تاریک می شد. هنوز هم به خواب دیشب می اندیشید. پرچم مشکیِ بالای گنبد، خبر از سالروز شهادت صاحب حرم را می داد. بعد از خواندن نماز و زیارت، برای همه کسانی که در خواب دیده بودشان دعا کرد. باز هم چشمانش خیس شده بود. دلش نمی آمد حرم را ترک کند. حس می کرد این آخرین باریست که گنبدِ طلایی حرم حضرت رقیّه را می بیند. از حرم که بیرون آمد تازه یادش افتاده بود که به یک مهمانی دعوت شده. با احتیاط کامل به سمت ماشین به راه افتاد. دوباره به سمت آسمان نگاهی انداخت. ماه عظیم و مسی رنگی را دید که بر فراز اُفق قد افراشته بود. ماشین را روشن کرد و به سمت کفر سوسه حرکت کرد... .

***                                 ***                                     ***                                ***

ساعت از ده گذشته بود. قرصِ ماه به وسطِ آسمان رسیده بود و انگار دنیا در مایعی خضرایی غوطه می خورد. حتّی مهمانی امشب هم نتوانسته بود خاطره خواب دیشب را از ذهنش محو کند. یک لحظه تمام حوادث زندگی پیش رویش نقش بازی کردند. بغضِ عجیبی گلویش را می فشرد. با هر قدمی که به سوی ماشین برمی داشت احساسِ آرامش بیشتری می کرد. بیست و چند سال بود که به چنین آرامشی دست پیدا نکرده بود. به ماشین که نزدیک شد بویِ خاصّی مشامش را آزرد. بر خلاف همیشه، اینبار چندان توجّهی نکرد. نمی خواست آرامشی را که بعد از سالها زندگیِ مخفیانه بدست آورده بود را به همین راحتی از دست دهد. به آرامی داخل ماشین شد. استارت را که زد همه جا سبز شد... . حالا دیگر فرزندِ روستای طیردبا، اسطوره شده بود.

+ نوشته شده در  سه شنبه 1387/12/06ساعت 19:54  توسط سرباز حزب الله  |